טלפון: 03-6449131 , 050-6510516

אירועי חברה

אירועי חברה

העולם התאגידי

 

את העולם התאגידי אפשר לדמות למשפחה אחת גדולה ומכאן גם הביטויים בהם משתמשים- חברת בת, חברה אחות. תורות הניהול השונות מדברות על הקשר בין מחויבות העובד, תרומת העובד, תפוקת העובד והרגשתו כי לארגון (המשפחה) אכפת ממנו. וכמו במשפחה, כך גם הארגון חוגג, מארגן אירוע חברה, יוצא ליום חברה, מארגן לחופשות, מציין חגים ומאורעות חשובים בחיי הארגון.

יום חברה

ישנו אירוע חברה שמטרתו העיקרית גיבוש, גאוות יחידה, ומטרות נקודתיות בהתאם לצרכי הארגון .בהתאם למהות הארגון ולגודלו כך מהות אירוע חברה. רבי משתתפים או אירוע חברה אינטימי, בסבב אחד או בכמה סבבים, יום חברה עם בני הזוג או אירוע חברה לכל המשפחה, יום חברה לכל העובדים או יום האשה. יום חברה בים, יום חברה אתגרי, אירוע חברה משולב, או סוף שבוע. המאפיין הוא תוכן של פעילות מגוונת, חוויתית, מלאת אנרגיה וממלאת מצברים לתקופה הבאה.

ערבי חברה

ערב חברה, מטיבו אינו מצריך הפסקת פעילות, ונערך לאחר שעות העבודה (למרות שאנו מכירים בכך שחלק מהעובדים יצאו מוקדם יותר באותו יום). מרכז ערב החברה הוא לרוב  סביב ארוחת ערב עם תוכן בהתאם למאורע, לאופי החברה ורצונה בעת ההיא. לערב חברה יש לרוב "סיבה למסיבה". מועדי השנה – אירוע פתיחת שנה, מסיבת פורים, סיכומי שנה (דצמבר ינואר), הרמות כוסית בראש השנה ופסח, ערב חברה לציון "יום הולדת" לארגון, מסיבת פרידה ממנכ"ל או יו"ר והרשימה ארוכה כיד הדמיון הארגוני.  ישנו ערב חברה שמהותו מסיבת ריקודים, ישנו ערב חברה שהרצאה מהווה את מרכזו וכמובן ערב חברה שהעיקרו הקוקטייל והמינגלינג.

גיבושון

הגיבושון כשמו כן הוא, מיועד לקבוצה קטנה. גיבוש הנהלה, גיבווש מחלקה או גיבושון צוות או פרויקט.  גיבושון יכול להימשך יום שלם ויכול להיות גיבושון  בן יומיים. מטיבו, אינטנסיבי מאד, מלא תכנים שונים, ובהתאם למנטרה- בהתאם לצרכי הארגון. מסדנת בישול שטח, דרך טרקטורטנים וכלה בסדנת טארות, הדמיון אינו נעצר לרגע.

אירועי השקה

לדמיון תפקיד מהותי גם באירועי השקה. בעולם המשפחתי- יש לידה, בעולם התאגידי השקת מוצר. כאן מהותית החשיבה האחרת, היצירתיות, בניית האירוע שייצור את הבאזז המתאים. כל השקת מוצר היא חשיפה ראשונית, מחודשת או מיתוג מחודש של המוצר ונערכת בפני קהל יעד מוגדר. את מהות אירוע ההקשה  יגדירו גם המוצר החדש, גם המסר אשר אותו החברה מבקשת להעביר וגם קהל היעד.

זו כמובן רק רשימה חלקית, לא נשכח את סופי השבוע, הנופשונים, ט"ו בשבט וקייטנות בחופשות, בר מצווה לילדי העובדים, כי אצלנו ברונIT הפקה חגיגית, נמצא את החיבור בין מטרות הארגון וצרכיו אשר יבואו לידי ביטוי באירוע החברה, קטן כגדול.

קישורים