טלפון: 03-6449131 , 050-6510516

אירועי חברה הרמת כוסית לראש השנה

הרמת כוסית לראש השנה

הארגון וראש השנה

הקיץ עבר, החום הגדול שנה חדשה הגיעה לכל.
אנחנו עוד עסוקים באירועי הקיץ ואז נוחת עלינו, כמעט בהפתעה, ראש השנה. יש ארגונים בהם נושא ראש השנה מסתכם בשי לראש השנה. יש ארגונים בהם וועד העובדים מחפש את הרעיון למתנות לעובדים לראש השנה ויש ארגונים בהם משאבי אנוש או מזכירת המנכ"ל פותרים את הסוגייה בתלושים לחג. יש ארגונים בהם התלושים מצורפים לתלוש המשכורת וזהו הציון היחידי של החג.
רוב הארגונים מציינים את ראש השנה לא רק במתנות לעובדים לראש השנה, אלא גם בהרמת כוסית לחג.

הרמת כוסית לחג

ניתן לבצע את הרמת הכוסית בדרכים רבות ומגוונות. הדרכים שונות זו מזו בהתאם לצרכי הארגון, המיקום הפיזי של העובדים, גודל הארגון, אופן הפעילות של הארגון ומשאביו.

הרמת כוסית מצומצמת

כל העובדים, או כל חברי המחלקה, הצוות, האגף – נאספים בחלל גדול מספיק להכיל את כולם, ראש היחידה מברך, כולם מרימים כוסית יין, קאווה או מיץ ענבים, מנשנשים עוגיות ולסיום מקבלים את השי לראש השנה. הרמת כוסית מסוג זה מקבלת שדרוג בצורת תקרובת מעניינת: דוכני מזון, עגלת גלידה, עגלת קפה או גריל בשטח פתוח: גג, מרפסת, רחבת חנייה, מחסנים או חצר- כבר ביקרתי בהרמת כוסית שנערכה בכניסה לחניון של חברה שלא היה שטח פתוח וגדול דיו מלבדו.

אירוע לכבוד ראש השנה

חלק מהארגונים, בוחרים לערוך את אירוע הקיץ לפני ראש השנה. מזג האוויר יחסית נוח, פחות חם ולח מאשר ערבי יולי- אוגוסט, העובדים שיצאו לחופשת קיץ כבר חזרו עם פתיחת שנת הלימודים, חופשות החגים עוד לפנינו, והעיתוי מחבר את כולם שוב עם תכני ומטרות הארגון. יש ארגונים שבוחרים לקיים ערב עם מופע, ארוחה עם או בלי ריקודים, יש ארגונים שבוחרים בהרצאה כתוכן המרכזי, יש הבוחרים בפעילויות גיבוש ויש באירועים בחיק הטבע.

מסיבת חברה לראש השנה

ערב חגיגי שעיקרו הרמת כוסית לראש השנה וריקודים. הכיבוד יוגש כקוקטייל והמיקום יכול להיות במועדון, אולם, גן אירועים, חצר הבית של אחד מאנשי הארגון או דיסקוטק. סוג זה של אירועי הרמת כוסית מאפיין קהל שאוהב לרקוד, ומנהלי משאבי אנוש יודעים מה טיבו של הקהל. באם רוצים, אפשר לקיים אירוע מסוג זה גם במתכונת "חתונה" – קבלת פנים, ברכות (במקום חופה) ארוחה ולסיום ריקודים. אפשר לחלק את השי לראש השנה בתום הערב, או באם מספר המוזמנים אינו רב- חלוקה שמית לכל עובד. אין כמתנה אישית ולחיצת יד לעובד כלקיחת מתנה ביציאה מהמתחם, כך סתם. היחס האישי משדרג כל מתנה.

אירוע גיבושי לראש השנה

יום או ערב בו עיקר הפעילות ומטרתה גיבוש, כייף, חוויה או הטמעת ערכים, מטרות של הארגון. פעילות גיבושית יכולה להיות בשטח, יכולה להיות במחתם סגור. יכולה להיות יום שלם, או שעות בודדות. אפשר להעביר ערב משחקי חברה ייעודיים למבוגרים וחברות, אפשר לערוך תחרויות בין קבוצות לגיבוש וצחוק. אפשר לערוך יום גיבוש ובסיומו הרמת כוסית לראש השנה, עם או בלי חלוקת השי לראש השנה.

אירועים בחיק הטבע

השבועות לפני ראש השנה, הם האחרונים בשנה המאפשרים באופן בטוח, מבחינת תנאי האקלים, בילוי בטוח בכל רחבי הארץ. סיורים או "מירוץ למטמון" בירושלים, טיולים בגליל ובגולן, מישור החוף- הסבירות לימים לוהטים קיימת אך לא מסוכנת מדי, הסבירות לגשם אפסית. אירוע שטח או פעילות בשטח וסיום במקום מוסדר. יערות קק"ל מזמנים חניונים רבים לרווחת הקהל, ובארגון והפקה מתאימים יכולים להיות פתיחה נהדרת לשנה חדשה.
אנחנו, ברונIT, הפקה חגיגית, נשמח להפיק גם לכם את אירוע הרמת הכוסית לקראת השנה החדשה- שתהיה פתיחה לשנה מבורכת, פורייה לכולנו.