טלפון: 03-6449131 , 050-6510516

חתונה

חתונה

מזל טוב!

מאז ליל אמש, האגודל לא מפסיקה לסובב ולשחק בטבעת? ברוך בואכם לעולם החתונות.

ערב החתונה הוא הערב החשוב ביותר בחייכם כזוג. אם תבחרו בחתונה בטבע, חתונה בגן אירועים או חתונה בחצר, זו ללא ספק תהיה המסיבה הגדולה ביותר שתערכו בימי חייכם, עד החתונה של הדור הבא, וחזון למועד. בכל החברות האנושיות יש מקום של כבוד לטקס הנישואין, ולקהל המוזמנים יש חשיבות מקדמת דנא. את התוקף לנישואין נותנים המוזמנים- מערש האנושות ועד היום.

הרבה גורמים משחקים תפקיד בערב החתונה. עוד לפני שהתחלתם לתכנן את הערב עצמו, האם חתונה בגן אירועים, או חתונה בחצר. אולי חתונה באולם אולי חתונה בטבע? מהות החתונה מורכבת מעצם טיבה. שתי משפחות מתאחדות, ואם נהיה מציאותיים, הרי שסביר שלכל אחד מכם, ובוודאי למשפחה המציצה מעבר לכתף, יש אג'נדה משלו לנושא: איך חוגגים חתונה. רצונות שונים, גם אם הם באים מתוך הכוונות הנשגבות ביותר.

רוצים להימנע ממתחים מיותרים עם החותנת? רוצים להגיע רעננים לחתונה ולא מותשים? רוצים להינות מכל רגע של ההכנות? רוצים להשאיר את המלאכה הפחות נעימה למישהוא אחר? צרו קשר ונשמח להגשים את החלומות והרצונות שלכם, ליצור עבורכם את הערב המושלם שלכם.

נלווה אתכם לאורך כל הדרך. ובערב החתונה: חתונה בטבע או חתונה בחצר. חתונה בגן אירועים או חתונה באולם- אנחנו נהיה שם, נוודא שכל הרצונות וכל התכנונים ששקדנו עליהם יחדיו- מתממשים. שהבר מוזג את הוודקה הנכונה, שהדיספליי של הבר נראה נהדר גם אחרי חצות, שהקינוחים ממשיכים לזרום והשולחנות יפים ומעוטרים גם כשיש רק עשרים רוקדים ברחבה. מכירים את ההרגשה שבעל הבית רוצה לסגור כבר את המקום? מכירים מחברים את ההרגשה שכבר לא נעים להיות במקום כי הריהוט אט אט מתקפל סביבכם? אצלכם, בעזרתינו זה בטוח לא יקרה!

קישורים נוספים