טלפון: 03-6449131 , 050-6510516

חתונה גימיקים לרחבת הריקודים

גימיקים לרחבת הריקודים

הפתעות לאורחי החתונה

אורכה של מסיבה הוא כאורך חיי רחבת הריקודים. כך גם בחתונה. חתונה בים או חתונה בחצר, חתונה בגן אירועים או חתונה בשטח, אם בחתונה יש ריקודים- אורכה כאורך חיי רחבת הריקודים. מנהג נפוץ במקומותינו- חלוקת הפתעות ברחבת הריקודים, הקרויות גם גימיקים. מטרתן האמיתית: השארת הרוקדים באיזור הרחבה, יצירת אנרגיה חדשה באיזור רחבת הרקודים- שמירה על "האש" שלא תדעך. כל זה תוספת לתקליטן המעולה. כידוע אם התקליטן לא קורא טוב את הקהל, כל הגימיקים לא יעזרו. המגוון עצום, גם בהיקפו, והדמיון פרוע, וגם בטווחי המחירים.

אביזרים זוהרים ומנצנצים: צמידים ושרשראות זוהרות, טבעות מדליקות מנצנצות, קשתות מהבהבות. השתדלו להימנע מסיכות מגנטיות מהבהבות, עם אדי האלכוהול ברחבת הריקודים, המגנט נופל למקומות לא רצויים.

כלי הקשה וקצב: מרקשים למיניהם (קשקשנים בלשון הילדים), משרוקיות, תופי מרים.

בלונים צורות: 50 בלוני צורות ארוכים ומנופחים יוצרים באזז נפלא ברחבת הריקודים. הרוקדים כבר עושים מהם כובעים שונים ומשונים.

כובעים: אחד מהמנהגים שעלו לישראל מהתפוצות הוא חבישת כובעים משעשעים על רחבת הריקודים ולא רק בפורים. ישנם כובעי ענק, ישנם כובעים בצורות שונות וישנם כובעים פשוטים.

מיני קרטיבים יש חברות בר המציעות קרטיבים לרחבה. ניתן לרכוש קרטיבים מיניאטוריים, מונעים לכלוך על הרחבה וכתמים על הבגדים. שימו לב לכשרות!

בר אקטיבי מינימליסטי: צריך להיות חלק משירות הבר. אין כמ שוטים על הרחבה. זמנם של המבחנות היה והלך. עכשיו השוטים מולכים ברחבה.

כפכפי גומי במיתוג חתונה- גם עוזר להמשך הריקודים אחרי שנעלי ה"יופי" סיימו להתעמר ברוקדים. גם הפתעה וגם מזכרת.

מיני תותחי קונפטי: חוויה משעשעת לא ראוי בחתונה בטבע, אין דרך לאסוף את כל שיירי הנייר הקטנטנים. גם בחצר עדיף שלא! יש גני אירועים שאינם מאפשרים. בידקו לפני שתיקנו.

בועות סבון! ייעודי לחתונות או סטנדרטי. יש מפריחי בועות בצורות שונות: עם טעמים, אקדחים, מכשירים גדוליםן וקטנים עם בועות בטעמים, ואפשר קלסי- מפריח בועות סבון ידני. הגלילים של הילדים או בצורת עוגת חתונה, כיאת למעמד.

וזוהי- רק ההתחלה! חשוב מאד: מי מחלק? מתי מחלק ואיך מוודאים כי הכל מגיע לרחבה לרווחת המחוללים ולא למקומות אחרים. אנחנו, ברונIT, הפקה חגיגית, נשמח להיפגש גם אתכם ולעזור גם לכם למנף את התלהבות הריקודים ולהפוך את גם את החתונה שלכם לערב בלתי נשכח.