טלפון: 03-6449131 , 050-6510516

חתונה חתונה בחצר

חתונה בחצר

חתונה בחצר אן בגן אירועים?

איך נולד גן אירועים? מתוך אילוץ. מתוך רצון לערוך חתונה בגינה יפיפיה. האם המשמעות היא כי אם יש להורים חצר כלבבינו אזי כדאי לערוך חתונה בחצר?

לחתונה בחצר יש ערך נוסטלגי, רגשי ומשמעותי לבני הזוג. אחת הכלות אמרה כי אם להינשא רק בחתונה בחצר הבית בו גדלה.

חתן אחר בקש את אישור וברכת ההורים להינשא בחצר הבית. זוג שלישי שערכנו את חתונתם בחצר הבית רצו פשוט לערוך חתונה צנועה והגינה של ההורים היתה בדיוק המקום כלבבם.

הבדלים בעלויות

יש זוגות הרוצים להוזיל את עלויות החתונה ובודקים את האפשרות של חתונה בחצר כדרך להפחתת עלויות החתונה. ברוב מקרים, חתונה בחצר כרוכה בעלויות גבוהות יותר מאשר גן אירועים. עלויות האירוע בחצר דומות לעליות חתונה בטבע. החשמל ברוב הבתים אינו מספיק לצרכי הקייטרינג, תאורה והגברה. לעתים המקום אינו גדול דיו לאירוח כל המוזמנים כולל רחבת ריקודים ואז נדרשות במות לכיסוי ברכה או ליישור חלק מהשטח. ברוב הבתים, אין מערכת תאי שירותים מספקת לכל המוזמנים, או מערכת ביוב התומכת באירוע רחב משתתפים. וזוהי כמובן רק ההתחלה. ברוב גני האירועים נשלם עבור מערכת התאורה הצבעונית. בבית נשלם הרבה יותר כדי להתקינה ל…ערב אחד בלבד.

חתונה בבית והקשר הרגשי

לעמוד מתחת לחופה, בחצר הצופנת בחובה את רגעי השמחה של ילדותינו, לארח את החברים והמשפחה בחצר בה ארחנו אותם ליום הולדת שש ושבע, לחצר הזו יש משמעות שאין לאף חלקה אחרת. גן האירועים המקסים ביותר עדיין ישאר בגדר תמונה מקסימה, ואילו חצר פשוטה או חגיגית, היא חלק מפסיפס המשפחה וכשכזו- אין לה תחליף.

חתונה בבית כרוכה בהרבה עבודה

כל החתונות והאירועים שערכנו בחצרות ובגינות פרטיות היו כרוכות בהכנה של החצר לקראת האירוע. בחצר אחת חצי שנה לפני מועד החתונה התחילו בגיזום והורדת שיחים שלא יפגעו במראה הגינה, וכך יתפנה יותר שטח לטובת האורחים, הריקודים והמזנונים. בחצר אחרת החתונה היתה תירוץ לשיפוץ כללי של החצר. בחצר שלישית עבדו במשך שלושה חדשים כל שבת כדי ליישר את השטח שיועד לאיזור הישיבה. כל חצר, כל זוג וכל משפחה והדרך המאימה להם ולאופי החצר שלהם.

קישורים