טלפון: 03-6449131 , 050-6510516

חתונה חתונה בים

חתונה בים

חופה בשעת שקיעה

לעמוד מתחת לחופה בשעת שקיעה. שיא הרומנטיות. השמש נושקת לים, אתם בחופה לבנה, הכל נצבע באור אדמדם של שקיעה- מושלם. התמונה הפסטורלית של חתונה בים עם חופה בשעת שקיעה מאתגרת מכמה היבטים: שעת השקיעה בעונות השונות, השעה יחסית לתנועה בכבישים, שעת החופה בחתונה בים יחסית לשעות העבודה המקובלות במשק, חום היום וההיבט ההלכתי.

חופה בים בשעת שקיעה ועונות השנה

שתי עונות מרכזיות כאן בארץ הקודש. קיץ וחורף. בחורף, השקיעה סביב השעה חמיש אחר הצהרים. בקיץ, בשעון קיץ, השקיעה בין שבע לשמונה בערב. שעת שקיעה בראשון בספטמבר שבוע לפני ראש השנה היתה בשעה שבע וחצי, ושעת השקיעה ביוני אחרי שבועות היתה בשעה שש וחצי. כל חתונה בים או במקום אחר בה מעוניין הזוג בהילת השקיעה מתוזמנת השקיעה ולפיה התנהלות החתונה כולה.

חתונה בים אל מול שקיעה ונוחות האורחים

כדי שהמוזמנים יגיעו לחופה, צריכים להתחיל את קבלת הפנים של חתונה בים כשעה לפניה וכמובן להביא לידיעת המוזמנים את חשיבות השעה המדויקת בעיניכם. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם- כמה חוסר נוחות אתם רוצים לגרום לאורחים. כדי להגיע לחתונה בים בזמן לחופה, צריך לצאת מהעבודה מוקדם. האם כל אורחיכם, בפרט החשובים בהם, יכולים לעמוד בכך? הקרובים במיוחד יקחו יום חופש אבל המעגל השני?

חתונה בים עם חופה בשקיעה והתנועה בכבישים

שעות אחר הצהרים הן שעות עמוסות לעייפה בכבישי הארץ. צריך לתת את תשומת הלב הראויה למיקום החתונה בים למול העומס בכבישים. זו איננה סיבה לשנות את שעת החופה, רק נושא שצריך להיות מודעים אליו, ולהביאו לתשומת לבם של כל המוזמנים אותם תרצו בטכס החופה.

חופה בשקיעה ומסורת ישראל

בדת היהודית זו לא משימה קלה להינשא עם שקיעה. לאלו מאיתנו שנבכי המסורת אינם נהירים להם, אזכיר כי ביהדות היום החדש מתחיל עם "הנץ הלבנה". משמע- אחרי השקיעה, עם יציאת שלושת הכוכבים הראשונים- מגיע היום החדש. טכס הנישואין הוא חוזה בין בני הזוג במעמד הקהילה- המוזמנים. החוזה הוא הכתובה. כלכל חוזה יש לו תאריך. שעת שקיעה היא שעת בין השמשות- בין השמש לירח, וככזו היא בין שני הימים.

הפקת חתונה בים וחופה בשקיעה

האתגרים בהפקת חתונה בים יכולים להיות מעטים או רבים ומורכבים, בהתאם למיקום הנבחר לאורך חופי הארץ, ולא רק הארץ. השעה והשקיעה הם רק אספקט אחד מתוך מכלול גדול. מתכננים חתונה בים? רוצים אירוע מושלם? ברונIT הפקה חגיגית בעזרת תכנון נכון, יצירתיות והרבה נסיון, נוודא כי החופה תתחיל בזמן, שהאורחים ידעו על חשיבות התיזמון וערב החתונה בים יהיה מוצלח ומהנה ממש כפי שחלמתם ותכננתם.