טלפון: 03-6449131 , 050-6510516

חתונה חתונה וצקים

חתונה וצקים

חתונה ואורחים בלתי קרואים

"שמעתם על זוג שגנבו להם את כל הצ'קים של החתונה שלהם? אני כן…"

בקר אחד התקשר אחד מאולפני החדשות ושאל: מה עושים? איך מגינים על הכסף?

שמונה כללי עשה ואל תעשה לשמירת המתנות:

1. וודאו כי יש שומר מאבטח חמוש בכניסה. כל גני האירועים והאולמות מספקים שומר כנ"ל כחלק מעסקת ההשכרה. אם אתם עורכים חתונה בחצר או חתונת שטח- אל תחסכו- החסכון עלול לעלות ביוקר.

2. לכל משך האירוע- באם הוא חתונה- בת מצווה- בר מצווה או כל חגיגה אחרת בה מביאים מתנות בכלל והמחאות בפרט, צריך להישאר מאבטח בכניסה כל הזמן.

3. באם החגיגה היא בחצר או בשטח, רצוי להציב מאבטח בכל כניסה למתחם. זו הגנה טובה לא רק בפני שודדים אלא גם בפני אורחים לא קרואים.

4. רק אורחים שלכם- בכניסה לכל מחתם חתונה, באם הוא גן אירועים או אולם, פוגש האורח בשולחן המארחת ועליו פתקי ההושבה. גם בחתונת שטח, או חתונה בחצר- כדאי לשמור על המנהג. הוא מסננת ראשונה וחיונית. רוב הארחי פרחי לא יכנסו למתחם בו יש רשימת מוזמנים.

5. כספת – גני אירועים ואולמות מספקים כספת אשר ניתן להכניס בה קוד סודי שלכם. וודאו כי הכספת ריקה לפני תחילת החתונה, וסגרו עם הקוד שלכם. באם החתונה בחצר או חתונת שטח- ניתן לשכור כספות.

6. מיקום הכספת – במשך כל החתונה, או האירוע, על הכספת להיות במקום בטוח ושמור. בחתונה בכמה מתחמים, מקובל להציב את הכספת ליד המארחת בזמן קבלת הפנים, מומלץ להזיז אותה לאיזור רחבת הרקודים לאחר קבלת הפנים.

7. עם תום החתונה, כדאי לשקול לחיוב, ליווי חמוש עד הבית, כולל סריקה של הבית. ביותר מחתונה אחת, שכרנו את שירותיה של חברת השמירה שאיבטחה את החתונה, שילוו את בעלי השמחה לביתם.

8. אם אין בבית כספת, ויש חשש כי לא תגיעו לבנק למחרת- מומלץ להשאיר את הכספת ברשותכם. בפרט אם זו חתונה בחצר. עוד יומיים שכירות שווה הרבה שקט נפשי.