טלפון: 03-6449131 , 050-6510516

חתונה מסיבה בכרם

מסיבה בכרם

ערב בכרם

סיפור שהיה כך היה, ושיניתי את השמות לשם פרטיות ואתכם הסליחה. אילן, פנה אלי וספר כי רוצה לערוך יום הולדת 40 לאשתו. במהלך השיחה הסתבר כי למשפחתם כרם ענבים והפנטזיה שלהם מזה שנים היא לערוך מסיבה בכרם. נסענו לראות את הכרם. בקצה בכרם, היה שטח זיבורית, אבל עם שבילי עפר נוחים לגישה. חצי יום עבודה של טרקטור והשטח נוקה ויושר.

כל ההכנות היו, כמובן, סודיות ובהפתעה לכלת יום ההולדת. יצאו מביתם בתל אביב, והיא תוהה לאן מועדות פניהם. רק כשהגיעו לאיזור הכרם, הבינה כי שם יום ההולדת.

תוכן הערב

אילן אמר שיעל אוהבת מוסיקה קלסית, את הביטלס, סיימון וגרפינקל, חווה אלברשטיין ונעמי שמר.

בקבלת הפנים היתה מוסיקה מוקלטת ממיטב להיטיהם של חביביה.

בזמן הארוחה- הנעימה שלישיית בארוק את זמנם של האורחים במוסיקה חייה.

לאחר הארוחה, עלה מופע משעשע ומפתיע של פטמה מהגליל. הקינוחים הוגשו לצלילי המוסיקה המוקלטת.

קייטרינג

בשיחות המוקדמות ספר לי אילן כי הם כולם אוהבי בשר, קרנוברים אמיתיים. בהתאם לכך, בחרנו באסאדו חרבות לבשר, בשיטה הארגנטינאית הקלסית. הגאוצ'ו הגיע בבקר, התחיל את המדורה, העצים היו לגחלים ואז הבשר הועמד על החרבות. הארוחה היתה בשעות הערב- והבישול האיטי הפך את הבשר לתענוג אמיתי.

עיצוב

לעתים כל המוסיף גורע. התאורה נתנה את האפקט העיצובי לערב. כשהערב ירד, התאורה עלתה, מאירה את הכרם ומוסיפה גוון רומנטי לחגיגה. הישיבה היתה על פוטונים, כורסאות ראטן ופופים.

אם גם אתם רוצים מסיבה בכרם, או בכל מקום משמעותי עבורכם, צרו קשר עם רונית החגיגית ronit@ron-it.co.il או בטלפון 050-6510516. להתראות