טלפון: 03-6449131 , 050-6510516

חתונה תשורות לאורחים

תשורות לאורחים

תשורות לאורחי החתונה

מנהג רווח הוא לתת תזכרת לאורחים בחתונה. מנהג עתיק יומין הוא, ומקובל בארצות שמעבר לים. בשנים האחרונות מקובל לתת תשורות, מתנות למוזמנים, גם במקומותינו.

התשורות נבדלות זו מזו בערכן הרגשי, ערכן הכספי, הפונקציונליות שלהן והמועד בהן הן ניתנות.

כיפהתשורה פונקציונאלית. חלוקה בכניסה ליד עמדת המארחת או  בכניסה לאיזור החופה. יש כיפות מסאטן ויש כיפות מ"עור הפוך". יש חתונות בהן הכיתוב בולט ויש חתונות בהן הכיתוב מוצנע- בצידה הפנימי של הכפה. בחתונה בטבע או חתונה בחצר- בכל מקום בו יש חופה- תשורה מקסימה.

צעיף – תשורה פונקציונלית.  מגוון האפשרויות עצום. ניתן לקנות צעיפים, ניתן לתפור צעיפים, ניתן לרקום על צעיפים. באחת החתונות שהפקנו באוקטובר, חתונה הים, חששנו כי מזג האוויר יהיה קריר, ולכן הכנו צעיפי פליז לכל האורחים והנחנו על משענת כל הכסאות המוזמנים. על הצעיף רקמנו את הלוגו של החתונה (כן, לרוב החתונות "שלי" יש לוגו או קו עיצובי מנחה). ההתלהבות היתה עצומה- אצל הגברים והנשים כאחד.

כפכפים – תשורה פונקציונלית. לאלו מאיתנו שנועלות נעלי עקב, זוהי דרך נפלאה ואלגנטית לרקוד עוד שעות ארוכות בנוחות. בלבן או צבעוני- חיקוי או מקור- המחיר שונה אך התועלת דומה. כמובן שגם אילו שאינם רוקדים נהנים אבל- זוהי מהותה של תשורה- לכולם.

מניפות – מתנה פונקציונלית –  מניפות בחתונה בים או בחתונת קיץ באשר היא- מגלים הבנה לקהל.  קבלת הפנים והחופה הינן ברוב חתונות הקיץ בחוץ. עם כל האמצעים לקירור- משב הרוח האישי- מרענן כתמיד. יש מגוון של מניפות, במחירים שונים, צורות שונות ודוגמאות שונות, עם או בלי מיתוג.

שוקולדים- טעים וחד פעמי – פרלינים ממותגי חתן כלה, שוקולדים בקופסא ממותגת, מתנה כייפית- אבל נגמרת  ואיננה. רוב הזוגות רוצים שהמתנה תתכלה.

בקבוקי יין ממותגים – היין נלגם, הבקבוק נשאר – אבל את מי מעניין בקבוק ריק? לאוהבי היין- תשורה נהדרת. המחיר- בהתאם לטיב היין.

מטריות- מתנה פונקציונלית – בימי החורף, ביציאה מהאולם- בתקווה עזה שלא יהיה גשם- מקבלים תשורה מטריה- אם גשום- אדרבא, אם יבש בחוץ- בגדר- תודה לאל.

דרג'ה מתוק וקלסי– אפשר ליצור אריזות מדהימות לתשורה הקלסית בחתונה.

זו רשימה חלקית מאד, בגדר טעימות. כדי לדעת מה להציע, צריך להכיר אתכם ואת האורחים קצת יותר. תשורות- רצוי שתהינה קשורות לקהל המקבל ולזוג הנותן. אם גם אתם רוצים מתנה שתתאים לכם, לאורחיכם ולכיסכם, אנחנו, ברונIT- הפקה חגיגית, נשמח להיפגש ולהציע ולארגן גם לכם, תשורות ראויות ומתאימות לאורחי החתונה.